olej, akryl, kolaż, płótno, 65 x 81 cm, sygnowany p.d.: 'Magdalena Daniec' oraz opisany na odwrocie: 'Magdalena Daniec, | Miejsce nad rzeką, | 2016/2020 | M. Daniec'