akwarela, papier, 26,5 x 34 cm w świetle oprawy, sygn. i dat. p. d.: Maciej Nehring 50, na odwrocie dedykacja okolicznościowa, autorska: WPanu Mystkowskiemu / Maciej Nehring / Warszawa / 24/XII 50r (ołówkiem)