63 Young Art Auction / 12 November 2016

7. Maciej Cieśla | Dziewczyny przy oknie z czortem, 2016

Past auctions63 Young Art AuctionDziewczyny przy oknie z czortem, 2016
Dziewczyny przy oknie z czortem, 2016

Maciej Cieśla

akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p. d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie

500 zł