Art and Jewellery Auction / 5 December 2020

87. Lustro

Past auctionsArt and Jewellery AuctionLustro
87

Lustro

Czechy lub płd. Niemcy, ok. poł. XVIII w.
drewno lipowe, złocenia, srebrzenia; owalne lustro w ramie o rokokowej dekoracji snycerskiej, na która składają się motywy architektoniczne, gzymsy, woluty, kogucie grzebienie, kwiaty i pełnoplastyczne putta, poniżej lustra metalowe świeczniki dodane później; wys. całk. 118 cm, szer. całk. 75 cm, wys,. lustra 39 cm, stan zachowania: dobry, pęknięcia niektórych elementów

0 zł