63 Young Art Auction / 12 November 2016

64. Łukasz Czernicki | Myśliciel, 2006

Past auctions63 Young Art AuctionMyśliciel, 2006
64
Myśliciel, 2006

Łukasz Czernicki

Myśliciel, 2006

technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p. d.: Łczernicki 2016 oraz opisana na odwrocie

2 400 zł