Fine Art Auction. Anna and Piotr Dmochowski Collection / 2 May 2016

38. Leszek Wieczorek | Ludzie ludziom, 1989

HomePast auctionsFine Art Auction. Anna and Piotr Dmochowski CollectionLudzie ludziom, 1989
38
Ludzie ludziom, 1989

Leszek Wieczorek (ur. 1952, Bobrowniki)

Ludzie ludziom, 1989

akryl, płótno, 130 x 100 cm
sygn. p. d. 1989 oraz monogram wiązany, na odwrocie nalepka autorska i opis na blejtramie

Reprodukowany i wystawiany: P. Dmochowski, Visions des Tenebres. 50 obrazów z kolekcji Anny i Piotra Dmochowskich, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie, Muzeum Archidiecezjalne w Warszawie, Muzeum Narodowe w Gdańsku, Częstochowa - Warszawa - Gdańsk 2004, s. 68

10 000 zł