Works on Paper / 10 October 2020

16. Leon Wyczółkowski | Portret Konstantego Laszczki, 1922 r.

Past auctionsWorks on PaperPortret Konstantego Laszczki, 1922 r.

Leon Wyczółkowski (1852 Huta Miastkowska k. Garwolina - 1936 Warszawa)

Portret Konstantego Laszczki, 1922 r.

litografia kredką, papier, 24 × 18 cm w świetle oprawy
sygn. z płyty: l. d.: LWyczół

Praca pochodzi z albumu Hieronima Wildera „Grafika: Drzeworyt, miedzioryt, litografja: Wskazówki dla bibliotekarzy i miłośników sztuki» wydanej we Lwowie przez Księgarnię Wydawniczą H. Altenberga w 1922 roku

1 800 zł