Works on Paper / 24 September 2016

59. Leon Wyczółkowski | Chryzantemy w wazonie, 1929 r.

HomePast auctionsWorks on PaperChryzantemy w wazonie, 1929 r.
59
Chryzantemy w wazonie, 1929 r.

Leon Wyczółkowski (1852 Huta Miastkowska k. Garwolina - 1936 Warszawa)

akwarela, papier, 55,5 x 48 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. P. d.: Lwyczół/1929

18 000 zł