Contemporary Art Auction / 4 April 2020

40. Leon Tarasewicz | Bez tytułu, 2018

Past auctionsContemporary Art AuctionBez tytułu, 2018
40
Bez tytułu, 2018

Leon Tarasewicz (ur. 1957 Waliły k. Białegostoku)

Bez tytułu, 2018

akryl, płótno, 50 × 50 cm
sygnowany na odwrocie: L. Tarasewicz 2018

23 000 zł