technika mieszana, olej, płótno, drewno, 110 × 130 cm
na odwrocie opisany: 1968/KOMPOZYCJA/ TECHNIKA MIESZ./FORMAT 130X110/ LECH/KUNKA/ŁÓDŹ 34/BUCZKA oraz nalepka wystawowa Związku Polskich Artystów Plastyków, Zarząd Oddziału Bielsko-Biała z Ogólnopolskiej Wystawy ? Jesień Bielska wraz z opisem pracy
VII Ogólnopolska Wystawa Malarstwa ?Bielska Jesień 1969?, Związek Polskich Artystów Plastyków Oddział Bielsko-Biała, Biuro Wystaw Artystycznych w Katowicach,
Państwowe Muzeum w Bielsku-Białej.