technika własna, olej, kamienie, płótno, 120 x 160 cm
sygn. na odwrocie: 'K.SZAŁEK 1998' oraz nalepka i pieczęć galerii
Reprodukowany i wystawiany: Krystof Szalek, [katalog wystawy], Galerie Horloge, 11 czerwca - 29 lipca 1990, Paryż 1990, s. 7
Wystawiany: Zdzislaw Beksinski et d?autres artistes d?une collection particuliere, Galerie Roi Doré, Paryż 5 października 2015 - 9 stycznia 2016