akryl, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Krzysztof Nowicki | Babie lato | 2011
2015 ? ?Obraz.obj?, wystawa indywidualna, Galeria Sztuki Współczesnej BCK, Brzeg
2013 ? ?Pokuszenia?, wystawa zbiorowa, Galeria przy teatrze, Warszawa
2012 ? ?Bliskoznacznie?, wystawa zbiorowa, Galeria Sztuki Współczesnej MD_S, Wrocław