Art of the World / 3 November 2016

40. Komplet biżuterii "Demi parure" w stylu biedermeier, Austro-Węgry (?), 2 poł. 19 w.

Past auctionsArt of the WorldKomplet biżuterii "Demi parure" w stylu biedermeier, Austro-Węgry (?), 2 poł. 19 w.
40
Komplet biżuterii Komplet biżuterii Komplet biżuterii

Komplet biżuterii "Demi parure" w stylu biedermeier, Austro-Węgry (?), 2 poł. 19 w.

złoto, pr. 0,585, srebro złocone, m. 9,66 g, koral naturalny, oryginalne etui, drobne uszkodzenia w jednym kolczyku

4 000 zł