Art and Jewellery Auction / 7 December 2019

73. Komoda rokokowa w typie bombe

Past auctionsArt and Jewellery AuctionKomoda rokokowa w typie bombe
73
Komoda rokokowa w typie bombe

Komoda rokokowa w typie bombe

Austria, l. 1740-1750

konstrukcja: sosna, okleina: obłóg wiązowy, okucia z brązu złoconego ogniowo (niewielkie przetarcia), zamki nakładane, zapadkowe (w górnej szufladzie wymieniony na późniejszy); wym. 84 x 109 x 63 cm

24 000 zł