14. 21st Century Art Auction / 2 March 2019

10. Kinga Nowak | Zanurzenie, 2016

Past auctions14. 21st Century Art AuctionZanurzenie, 2016
Zanurzenie, 2016

Kinga Nowak (ur. 1977 Kraków)

Zanurzenie, 2016

olej, płótno, 120 x 170 cm, opisany na odwrocie: ‘Kinga Nowak | „Zanurzenie” | olej/płótno, 120 x 170 cm | 2016’

14 000 zł