Art and Jewellery Auction / 5 December 2020

48. Kielich

Past auctionsArt and Jewellery AuctionKielich
48

Kielich

XVII/XVIII w.
srebro kute, złocone, emalia, m. 160 g; niezidentyfikowany znak złotniczy: monogram wiązany „WS” (lub „SW”) pod koroną; wys. 15,5 cm