Works on Paper / 23 January 2021

18. Kazimierz Sichulski | Huculskie dzieci

Past auctionsWorks on PaperHuculskie dzieci

Kazimierz Sichulski (1879 Lwów - 1942 tamże)

Huculskie dzieci

akwarela, papier, 97 × 67 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: S oraz dat.: 23 (?)

22 000 zł