Varia 33 / 18 December 2019

44. Kazimierz Lasocki | Krowy u wodopoju, 1932 r.

HomePast auctionsVaria 33Krowy u wodopoju, 1932 r.
44
Krowy u wodopoju, 1932 r.

Kazimierz Lasocki (1871 Gąbin – 1952 Warszawa)

Krowy u wodopoju, 1932 r.

olej, sklejka, 28,5 x 42 cm, sygn. i dat. p.d.: K. Lasocki 1932

2 600 zł