21st century Art Auction / 11 December 2021

44. Katarzyna Środowska | Zaangażowanie, 2021

Past auctions21st century Art AuctionZaangażowanie, 2021
44

Katarzyna Środowska (ur. 1971)

Zaangażowanie, 2021

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygnowany l.d.: 'ŚRODOWSKA 2021' oraz opisany na odwrocie

2 200 zł