Aukcja Sztuki XXI wieku / 23 January 2021

21. Katarzyna Środowska | Trening czyni mistrza, 2020

Past auctionsAukcja Sztuki XXI wiekuTrening czyni mistrza, 2020

Katarzyna Środowska (ur. 1971)

Trening czyni mistrza, 2020

olej, płótno, 100 x 140 cm, sygnowany p.d.: 'ŚRODOWSKA 2020' oraz opisany na odwrocie: '"TRENING CZYNI MISTRZA" | ŚRODOWSKA 2020 | OLEJ/PŁÓTNO | 100x140 cm | [sygnatura]'

4 000 zł