20. 21st Century Art Auction / 22 August 2020

14. Katarzyna Rutkowska | Monument X.7, 2018

Past auctions20. 21st Century Art AuctionMonument X.7, 2018

Katarzyna Rutkowska (ur. 1992)

Monument X.7, 2018

akryl, spray, płótno, 130 x 130 cm, sygnowany na odwrocie: 'Monument X.7, 2018 r. | Katarzyna Rutkowska'

2020 – reprodukowany w katalogu wystawy „httpaintings://”, Galeria Miejsca, Wrocław
2019 – wystawa indywidualna „No signal – No painting”, Kolonia Artystów, Gdańsk

3 200 zł