17. 21st Century Art Auction / 30 November 2019

10. Katarzyna Rutkowska | Monument III, 2017

Past auctions17. 21st Century Art AuctionMonument III, 2017
Monument III, 2017

Katarzyna Rutkowska (ur. 1992)

Monument III, 2017

akryl, spray, płótno, 120 x 150 cm, sygnowany na odwrocie

2018 – wystawa zbiorowa „My’17. Najlepsze Dyplomy ASP we Wrocławiu”, BWA Awangarda, Wrocław (reprodukowany w katalogu wystay)
2017 – wystawa zbiorowa nominowanych do Nagrody Artystycznej UAP 2017 w konkursie „Nowy obraz / Nowe spojrzenie”, Galeria Arsenał, Poznań (reprodukowany w katalogu wystawy)
2017 – wystawa zbiorowa nominowanych do Nagrody Artystycznej UAP 2017 w konkursie „Nowy obraz / Nowe spojrzenie”, Galeria BWA, Gorzów Wielkopoki
2017 – wystawa indywidualna „W poszukiwaniu Przestrzeni”, Galeria Neon, Wrocław

3 400 zł