akryl, spray, płótno, 120 x 150 cm, sygnowany na odwrocie
2018 – wystawa zbiorowa „My’17. Najlepsze Dyplomy ASP we Wrocławiu”, BWA Awangarda, Wrocław
(reprodukowany w katalogu wystay)
2017 – wystawa zbiorowa nominowanych do Nagrody Artystycznej UAP 2017 w konkursie „Nowy obraz /
Nowe spojrzenie”, Galeria Arsenał, Poznań (reprodukowany w katalogu wystawy)
Nowe spojrzenie”, Galeria BWA, Gorzów Wielkopoki
2017 – wystawa indywidualna „W poszukiwaniu Przestrzeni”, Galeria Neon, Wrocław