olej, płótno, 110 x 110 cm, sygnowany l.d.: 'Kat. Karpowicz 20' oraz opisany na odwrocie: 'Katarzyna Karpowicz | "Do widzenia, do jutra" | z cyklu "Ulice", 110x110, olej/płótno, 2020'