olej, płótno, 130 x 130 cm, sygn. na odwrocie
2016 ? wystawa finalistów ogólnopolskiego Konkursu Nowy Obraz / Nowe Spojrzenie ? Galeria BWA, Gorzów Wielkopolski
2016 ? wystawa finalistów ogólnopolskiego Konkursu Nowy Obraz / Nowe Spojrzenie ? Galeria Arsenał, Poznań
2015 ? Wystawa finalistów Nagrody Artystycznej SIEMENSA, Salon Akademii, Warszawa
2015 ? Ogólnopolska wystawa Najlepsze Dyplomy Akademii Sztuk Pięknych, Wielka Zbrojownia, Gdańsk
2015 ? ?Debiut w Studio?, Galeria Studio, Pałac Kultury i Nauki, Warszawa