Fantasy Art Auction / 27 June 2020

20. Karol Bąk | Manea, 2018

Past auctionsFantasy Art AuctionManea, 2018
Manea, 2018 - 1Manea, 2018 - 2

Karol Bąk (ur. 1961 Koło)

Manea, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: '[monogram BK] | BAK' oraz opisany na odwrocie: '2018 | KAROL BĄK | "MANEA"'

42 000 zł