Juliusz Studnicki (1906 Kniażyce - 1978 Warszawa)
Gonitwa
tusz, akwarela, papier, 28,6 × 41 cm
sygn. l. d.: J. STUDNICKI
Wystawiany i reprodukowany:
Juliusz Studnicki. Krystyna Łada-Studnicka. Malarstwo, rysunek z kolekcji Sopockiego Domu Aukcyjnego (katalog wystawy), Państwowa Galeria Sztuki, Sopot 2010, s. 30