Works on Paper / 23 January 2021

5. Julian Fałat | Widok z Bystrej. Córka artysty Kuka, 1907 r.

Past auctionsWorks on PaperWidok z Bystrej. Córka artysty Kuka, 1907 r.

Julian Fałat (1853 Tuligłowy - 1929 Bystra)

Widok z Bystrej. Córka artysty Kuka, 1907 r.

akwarela, papier naklejony na płótno, 42 × 75 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. p. d.: Jul Fałat 907

na odwrocie papierowa nalepka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1907 roku
Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie, 1907 r.

55 000 zł