gwasz, papier, 42,7 x 85,6 cm w świetle oprawy, sygn. i dat. p.d.: JulFałat / 88Obraz po konserwacji.Do obrazu dołączona Dokumentacja konserwatorska z 2015 r.Pochodzenie:-kolekcja prywatna, Polska