Świąteczna Aukcja Sztuki najnowszej / 9 December 2020

60. Julia Reiter | Algarve, 2020

Past auctionsŚwiąteczna Aukcja Sztuki najnowszejAlgarve, 2020
60

Julia Reiter

Algarve, 2020

olej, płótno , 140 x 100 cm, sygnowany p.d.: JuliaReiter

1 100 zł