Varia 35 / 20 May 2020

79. Józef Wasiołek | Katedra Notre Dame

Past auctionsVaria 35Katedra Notre Dame
79
Katedra Notre Dame - 1Katedra Notre Dame - 2

Józef Wasiołek (1921 Smarglin - 2008 Łódź)

Katedra Notre Dame

olej, płótno, 59 x 74 cm, sygn. l.d.: J.Wasiołek

2 200 zł