Varia 30 / 29 June 2019

155. Józef Rapacki | Żydowski handlarz starzyzny, z teki Z dawnej i niedawnej Warszawy. Album typów ulicznych, 1926 r.

Past auctionsVaria 30Żydowski handlarz starzyzny, z teki Z dawnej i niedawnej Warszawy. Album typów ulicznych, 1926 r.
155
Żydowski handlarz starzyzny, z teki Z dawnej i niedawnej Warszawy.
Album typów ulicznych, 1926 r.

Józef Rapacki (1871 Warszawa - 1929 Olszanka k. Skierniewic)

Żydowski handlarz starzyzny, z teki Z dawnej i niedawnej Warszawy. Album typów ulicznych, 1926 r.

litografia, papier, 37,5 × 27,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. na kamieniu p.d.: JR (monogram wiązany)

300 zł