Works on Paper / 10 October 2020

87. Józef Rapacki | Przy ognisku, 1901 r.

Past auctionsWorks on PaperPrzy ognisku, 1901 r.
87

Józef Rapacki (1871 Warszawa - 1929 Olszanka k. Skierniewic)

Przy ognisku, 1901 r.

akwarela, papier, 44,2 × 63 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. p.d.: J. RAPACKI 1901

19 000 zł