Varia 38 / 21 October 2020

10. Józef Rapacki | Mokradła w Mrozach, 1902 r.

HomePast auctionsVaria 38Mokradła w Mrozach, 1902 r.

Józef Rapacki (1871 Warszawa - 1929 Olszanka k. Skierniewic)

Mokradła w Mrozach, 1902 r.

akwarela, papier, 46 x 61 cm w świetle oprawy, sygn. dat. i opisana p.d.: JÓZEF RAPACKI 1902 rok MROZY