Fine Art Auction / 28 November 2020

78. Józef Jaroszyński | Huculi - na przełęczy

Past auctionsFine Art AuctionHuculi - na przełęczy
78

Józef Jaroszyński (1835 Lwów – 1900 Monachium)

Huculi - na przełęczy

olej, płótno, 67 × 57 cm
sygn. p. d.: Jaroszyński
na odwrocie ramy nalepka ze szkockiego zakładu ramiarskiego John Walls ze Stirling.

20 000 zł