Polish Paintings Auction / 23 June 2021

5. Józef Brandt | Kozak jadący przez step, 1864 r.

Past auctionsPolish Paintings AuctionKozak jadący przez step, 1864 r.

Józef Brandt (1841 Szczebrzeszyn - 1915 Radom)

Kozak jadący przez step, 1864 r.

akwarela, papier, 12,5 x 15,5 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat. p.d.: J.B. / 1864 r.
-kolekcja prywatna, Polska

-Muzeum Narodowe w Warszawie, Józef Brandt 1841-1915, 22 czerwca 2018-30 września 2018

Reprodukowany:
-katalog wystawy Józef Brandt 1841-1915, red. Naukowa Ewa Micke - Broniarek, tom 3, Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa 2018, s. 42