Fine Art Auction / 22 August 2020

55. Joseph Pressmane | Kościół w okolicach Betz, Oise, 1958 r.

Past auctionsFine Art AuctionKościół w okolicach Betz, Oise, 1958 r.
55

Joseph Pressmane (1904 Beresteczko- 1967 Paryż)

Kościół w okolicach Betz, Oise, 1958 r.

olej, płótno, 48 × 61 cm
sygn. i dat. p. d.: J. Pressmane 58
opisany na odwrocie: Pressmane/ Eglise aux environs de Betz/ Oise (w kółku)/ 1958

Opisywany i reprodukowany:
Artur Winiarski, „Joseph Pressmane, Mistrzowie Ecole de Paris”, Warszawa 2019, s. 136, nr kat. 68

11 000 zł