Johannes Lodevijk Kleijn (1817 Loosduinen - 1897 Haga)
Letni pejzaż z żaglówkami na rzece
olej, deska, 33,5 × 52 cm
sygn. i dat. p. d.: L. J. KLEIJN/(18)45 (?)
Reprodukowany:
19th Century European Paintings, Sotheby?s Amsterdam, April 2008 r., poz. 69, str.47.