Johann Carl Schultz (1801 Gdańsk-1873 tamże)
Tutti Frutti: malerischen Original-Radirungen mit Text. Danzig [1871], Im Verlage des Autors
Teka graficzna zawierajaca 12 rycin, w tym 3 duże widoki Gdańska, 2 Oliwy, 3 Helu, ponadto widok wnętrza Bazyliki św. Piotra w Rzymie, architekturę niemieckich miast Münster i Ulm oraz kilka widoków z Włoch. Wydanie pierwsze. Grafiki wykonane sa w technice akwaforty i miedziorytu, sygnowane i datowane w obrębie kompozycji;
wym.: 47 × 65 cm, oprawa współczesna, zachowane originalne lico okładki. Bardzo rzadkie.