63 Young Art Auction / 12 November 2016

24. Joanna Misztal | Czas rozpalić piec, 2016

Past auctions63 Young Art AuctionCzas rozpalić piec, 2016
Czas rozpalić piec, 2016

Joanna Misztal

Czas rozpalić piec, 2016

technika mieszana, olej, akryl, szlagmetal, 80 x 80 cm, sygn. p. ś.: J. Misztal 2016

3 800 zł