Varia 39 / 16 December 2020

108. Jerzy Potrzebowski | Siwy konik

Past auctionsVaria 39Siwy konik
108

Jerzy Potrzebowski (1921 Sandomierz – 1974 Kraków)

Siwy konik

akwarela, papier, 23 x 32 cm, sygn. p.d.: Jerzy Potrzebowski

2 000 zł