Old Gdansk and surroundings / 14 August 2014

9. Jerzy Pawłowski | Brama przy kościele Mariackim

HomePast auctionsOld Gdansk and surroundingsBrama przy kościele Mariackim
Brama przy kościele Mariackim

Jerzy Pawłowski (1909-1989)

Brama przy kościele Mariackim

akwarela, tektura, 48,5 cm × 33,5 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d: J. Pawłowski/Gdańsk