Contemporary Art Auction / 24 October 2020

4. Jerzy Nowosielski | Kobieta we wnętrzu, 1964

Past auctionsContemporary Art AuctionKobieta we wnętrzu, 1964

Jerzy Nowosielski (1923 Kraków - 2011 tamże)

Kobieta we wnętrzu, 1964

olej, płótno, 80 x 59,5 cm sygnowany l.d.: J. Nowosielski oraz na odwrociu: JERZY NOWOSIELSKI 1964

LITERATURA:
Jerzy Nowosielski, Galeria Starmach, Fundacja Nowosielskich, Zachęta Państwowa Galeria Sztuki, Kraków 2003, s. 295 (il.), spis prac s. 718, poz. 374

180 000 zł