Fine Art Auction / 12 May 2018

62. Jerzy Kossak | Scena rodzajowa z ułanem, 1947 r.

HomePast auctionsFine Art AuctionScena rodzajowa z ułanem, 1947 r.
62
Scena rodzajowa z ułanem, 1947 r.

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

olej, tektura, 35 × 50 cm
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak/1947