Fine Art Auction / 27 November 2021

21. Jerzy Kossak | Polowanie par force, 1947 r.

Past auctionsFine Art AuctionPolowanie par force, 1947 r.

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Polowanie par force, 1947 r.

olej, płyta, 50 × 70 cm
sygn. i dat. l. d.: „Jerzy Kossak/1947”

na odwrocie stempel potwierdzający autentyczność:
„Stwierdzam autentycz/ność tego obrazu/Jerzy Kossak”
oraz okrągła pieczątka z herbem Kos i napisem w otoku:
„JERZY KOSSAK. Kraków. Pl. Kossaka 4”

42 000 zł