Fine Art Auction / 28 November 2020

29. Jerzy Kossak | Patrol ułański, 1935 r.

Past auctionsFine Art AuctionPatrol ułański, 1935 r.
29

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Patrol ułański, 1935 r.

olej, płyta malarska, 28 × 38 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak 1935

16 000 zł