Militaria Auction / 13 April 2019

13. Jerzy Kossak | Patrol, 1940 r.

Past auctionsMilitaria AuctionPatrol, 1940 r.
Patrol, 1940 r.

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Patrol, 1940 r.

olej, tektura, 34 x 49 cm
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak 1940 r.
na odwrocie okrągły stempel autorski oraz napis: „Stwierdzam autentyczność tego obrazu/Jerzy Kossak”

9 500 zł