olej, tektura, 35 × 50 cm w świetle oprawysygn. p. d.: „Jerzy Kossak/1940”
na odwrocie stempel:„Stwierdzam autentycz/ność tego obrazu/Jerzy Kossak” oraz okrągła pieczątka z herbem Kos i napisem w otoku: „JERZY KOSSAK. Kraków. Pl. Kossaka 4”