Works on Paper - Contemporary Art / 22 April 2020

71. Jerzy Duda-Gracz | Szumiący Anioł, 2002 r.

Past auctionsWorks on Paper - Contemporary Art Szumiący Anioł, 2002 r.
71
Szumiący Anioł, 2002 r. - 1Szumiący Anioł, 2002 r. - 2

Jerzy Duda-Gracz (1941 Częstochowa - 2004 Łagów)

Szumiący Anioł, 2002 r.

akwarela, tempera, papier, 20 × 16 cm, w świetle passe-partout, sygn., dat. i opisany l. d.: J. D. G. 1234/2002, z tyłu naklejka autorska

7 000 zł