Fine Art Auction / 2 May 2016

129. Jerzy Duda-Gracz | Pejzaż Polski-Frasobliwy, 1982 r.

HomePast auctionsFine Art AuctionPejzaż Polski-Frasobliwy, 1982 r.
129
Pejzaż Polski-Frasobliwy, 1982 r.

Jerzy Duda-Gracz (1941 Częstochowa - 2004 Łagów)

olej, płyta, 40 × 40 cm
sygn. i dat. l. g.: DUDA GRACZ.680/1982.
na odwrocie autorska nalepka z opisem pracy

42 000 zł