Contemporary Art Auction / 6 April 2019

23. Jerzy Duda-Gracz | Obraz 1318 - Trumienny czyli adoracja o zmierzchu, 1989

Past auctionsContemporary Art AuctionObraz 1318 - Trumienny czyli adoracja o zmierzchu, 1989
Obraz 1318 - Trumienny czyli adoracja o zmierzchu, 1989

Jerzy Duda-Gracz (1941 Częstochowa - 2004 Łagów)

olej, płyta, 100 x 72,5 cm
sygn. l.g.: DUDA-GRACZ - 1318/1989; na odwrocie nalepka autorska
Reprodukowany: Jan Gondowicz, Jerzy Duda – Gracz (1941 – 2004), Warszawa 2006, s. 22.

61 000 zł